Jepet me qira banesa 95m2 kati i 1-re ne Aktash

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Dion Sot 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa 95m2, ne katin e 1-re, ne lagjen Aktash ndertim i ri. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ofron kushte shume te mira.Banesa gjindet mbrapa supermarketit Inter-Eminex Banesa ka keto hapesira:
- sallon me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Jepet per familjar per kohe te gjate.
Qmimi eshte 300 euro ne muaj plus shpenzimet.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim