KAT SHTEPIE ME QIRA TE 4 LLULLAT

Jepet me qera nga: DRENI Sot 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QIRA KATI I SHTEPISE TE 4 LLULLAT
KATI I DYTE DHE POSEDON

1 SALLON
1 KUZHINE
1 DHOME DITE
1 DHOME GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON
BANESA

Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim