KAT SHTEPIE me QIRA mbi MIN.SHENDETSIS

Jepet me qera nga: Donjeta 18 Dhj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Kat shtepie me Hyrje te Veqan te Arberi mbi Ministrin e Shendetsis e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites, me kuzhine
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Terasa e madhe(me pamje nga qyteti)

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim