KERKOJ BANESE ME QERA NE BREGUN E DIELLIT^

Jepet me qera nga: Meda Sot 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
KERKOJ banesen me qera ne Bregun e Diellit per familjar dhe studenta te jete e mobiluar dhe te kete se paku kete renditje

a.- sallon
b.-kuzhine
c.- nje ose dy dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-teras
f.-koridore


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 908 567
045 602 111 viber
049 452 252
e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim