Kat 'shtepie me qera afer pandora 200E me shpenzim

Jepet me qera nga: Donjeta 29 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Komuna: Prishtinë
Kat shtepie me qera afer objektit pandora tower eshte e mobiluar dhe ka kete rendtije:

-Dhome dite dhe kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
[ Ne cmimin 200euro perfshihen te gjitha shpenzimet]


Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim