Kat Shtepie me Qira ne Emshir te UBT Kodi 0652

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 21 Shk 15:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afer Kolegjit UBT
Sipërfaqe: 135 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira ne Emshir - Menyr Banesore - Kodi 0652

Lokacioni: afer Kolegjit UBT

Siperfaqja : 137 m2

Kati 3

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Shpajz

Posedon:

- Uj 24 H
- Parking

- Uji dhe Mbeturinat perfshihen ne Cmim

Çmimi 250 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Kat Shtepie me Qira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim