Kat Shtepie me Qira ne Velani - Kodi 0624

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City Dje 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Afer ish- Shtepis Irbahim Rugoves
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Kat Shtepie me Qira ne Velani - Kodi 0624

Lokacioni: Afer Art Studio te Ish Shtepia e Ibrahim Rugoves

Siperfaqe: 57 m2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Salloni
- Kuzhina
- Banjo

Posedon:

- Obor
- Uj 24 H
- Hyrja Ndaras

- Ne cmim perfshihet uji dhe mbeturinat

Çmimi €160

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim