Kat shtëpie me qira te shtëpia e pleqëve

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Intercapital 21 Dhj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te shtëpia pleqëve
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet te shtepia e pleqeve
Kati ka 120 m2 ka sallon, kuzhine me pjesen e trepezaris, shpajz, 3 dhoma gjumi, wc, banjo komplete dhe 2 terasa.
Per rrymen, ujin dhe berllogun pergjegjes eshte qiramarresi.
Nxemja eshte me rryme. (Radiatorat ne secilen dhome).
Kati eshte i kompletuar, mirpo nese qiramarresi kerkon diqka shtese, do ta plotesojme çmimi 450.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim