Kat'shtepie me qera ne arberi

Jepet me qera nga: ACCESS 23 Nën 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Komuna: Prishtinë
Kat’shtepie me qera ne arberi me hyrje te vecant dhe i mobiluar me kushte shume komode , ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Dhome per rroba
Banjo
Ballkon

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
www.access-ks.com
e-mail: access-ks@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim