Kerkojme bashkebanuese (f)

Jepet me qera nga: Valbona 31 Gsh 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

55 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkojme bashkebanuese femer.Banesa gjindet ne lagjen Larkishte afer Pro Credit Bankes hymja I - re kati 3-te.Banesa posedon nxemje qendrore dhe ashensor.Posedon te gjitha kushtet per banim.
Cmimi per person eshte 55 euro.
Te interesuarat te lajmrohen ne nr te telefonit 049/171-972
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim