Lëshohët banesa për zyre në Ulpianë me 57m2

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Lëshohët banesa për zyre në Ulpianë me 57m2 përball AAK'së
Banesa është me pamje ne dy anët pra ne rrugen kryesore dhe dytesore

çmimi ; Me marveshje

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim