Lëshohet banesa me qera në Ulpianë

Jepet me qera nga: Bekim 20 Krr 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian soliteri 2 banesa 51
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qera ne Ulpiane soliteri -II- Kati 12 nr. 51 Pa ndermjetesim,
Banesa ka kete renditje: nje sallon, nje dhome gjumi, kuzhine, banjo dhe ballkon, ashensori eshte ne funksion dhe ne gjendje te rregullt me kartel.
Ju lusim per mirekuptim.
Per te dhena ma te hollesishme na kontaktoni ne kete nr. 045 610 647
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim