Lëshohet banesa me qera në lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 16 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në lagjen Dardania në rrugen Bill Clinton përball Santes. Banesa është në katin e katërtë që ka 50m2, dhe përbëhet prej një salloni me kuzhinë, një dhomë gjumi, nje banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet. Për më shumë ju lutemi na kontaktoni në këta Nr. Tel ose na vizitoni ne web faqen tone...

038 500 111
045 774 477
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim