Lëshohet banesa me qera në lagjen Ulpiana

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 24 Gsh 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në lagjen Ulpiana prapa AAK-s, dhe ka këte renditje: Sallon, kuzhinë të ndarë, një dhomë gjumi, 2 ballkona, banjo,.. Banesa ka 55 m2 dhe ësht ne katin e tretë. Për më shumë informata mund te na kontaktoni në këta Nr. tel. ose na vizitoni në web faqen tone...

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim