Lëshoj banesën me qera - Lakrishte

Jepet me qera nga: Dje 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera te Sheshi “Bill Klinton“ afër Procredit Bankes, ne Prishtine , banesa gjindet ne katin e dyte dhe ka tri dhoma, kuzhine , ballkon,banjo komplet e mobiluar , makin per larjen e rrobave, makine per larjen e eneve, dere te blinduar. Uje 24 ore .
Banesa eshte edhe afer fakultetit bujqesorë, Shkolles se mesme Xhevdet Doda .
parking te mjaftueshëm.
Banesa jipet nga pronari.

Nxemje qendrore nga termokosi.

Tel: Vala : 044/ 234 235 & ipko 049/ 656 751

Viber: +37744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim