Lëshoj banesën me qira ne Ulpianë -Prishtinë

Jepet me qera nga: Agimi Sot 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qera në Ulpianë ne Ulpiane Prishtinë , banesa përbëhet nga dhoma e ditës dy dhoma të fjetjes, banjo, taras dhe ambientet tjera ndihmëse. Banesa është komplet e mobiluar dhe e renovuar , derë të blinduar.

Parking i mjaftueshem.

Tel: 044/ 234 235

Viber: 0037744182313


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim