Lëshoj banesën per pushime me qira ne Prishtinë

Jepet me qera nga: Agimi 21 Sht 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qera në Ulpianë ne Ulpiane Prishtinë , banesa përbëhet nga dhoma e ditës dy dhoma të fjetjes, banjo, taras dhe ambientet tjera ndihmëse. Banesa është komplet e mobiluar dhe e renovuar , derë të blinduar.


Parking i mjaftueshem.

Viber: +37744182313

Tel: 044/65 99 95 & 049 455 722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim