Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 28 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit, ne Kompleksin banesor Puhiza. Banesa eshte ne katin e I-rë, ka dhomen e ditës me kuzhinë, dy dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, terace 32m2 ngrohje qendrore individuale, ujidhe rrymë 24h, ashensor,....Banesa ështe komplet e mobiluar dhe lëshohet për herë të parë me qera.

Qmimi 550 Euro

045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim