Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana

Jepet me qera nga: 24 Qer 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana, afër Sh.F. Hasan Prishtina. Banesa eshte ne katin e I-rë, ka dhomen e ditës me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, ngrohje qendrore të qytetit, Banesa ështe komplet e renovuar dhe eshte e mobiluar ne menyre moderne. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

Qmimi 350 Euro

045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim