Lëshojmë banesë me qera në Fushë Kosovë

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 19 Sht 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshojmë banesë me qera në Fushë Kosovë me 1 dhomë gjumi , dhomë dite , kuzhinë , banjo , banesa gjendet te fakulteti AAB dhe është 55m2

çmimi:200Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim