LESHOHET BANESA ME QERA NE LAGJEN DARDANIA

Jepet me qera nga: Dardan Krasniqi 15 Sht 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lekë Dukagjini SU6/2 H-G nr:26
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qera nga 1 shtatori ne lagjen Dardania në Prishtinë afer parkut ,banesa gjindet ne katin e 5-ste ka lift ,eshte e mobiluar komplet ka dhomë gjumi ,dhomë dite ,kuzhin dhe truezari ,banjo dhe 2 balkona . Banesen e leshoj vetem per familiar ose studente vajza . Numri kontaktues : 044269933 ose ne e-mail adresen dardankrasniqi@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim