LESHOHET ME QERA BANESA NE KOMPLEKSIN ROYAL

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Unniversal 20 Maj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QERA BANESA NE LAGJEN MATI 1

BANESA GJINDET NE NDERTESEN E ROYALIT NE RRUGEN "B"
BANESA I KA 68 m2 DHE ESHTE NE KATIN E 1

Organizimi i baneses:

1 dhomë të ditës + kuzhinë
1 dhomë gjumi
1 banjo
1 Korridor
1 ballkone

Banesa eshte e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne.
Banesa ka ujë 24 orë ne ditë të garantuar me rezervar nga kompania e kompleksit .
Banesa leshohet vetem per familjar ose ndonje qift dhe leshohet per afat te gjat
Qmimi sipas marrveshjes


PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => https://www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => https://www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim