LINA IPET me QERA Banesa 106 m2 K-I-në Arbëri Pr

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni ,,LINA,, 09 Maj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera super banesa e mobiluar e cila gjendet në Arbëri(Dragodan) përballë Ambasadës së Austrisë.
Banesa ka tri dhoma gjumi ,qëndrimin ditorë ,banjo,dy terasa etj.dhe èshtë perfekt e mobiluar.

Kontakti:
Agjensioni LINA
Tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim