LSHOJ BANES ME QERA TE SHKOLLA "PAVARSIA"L.SPITALI

Jepet me qera nga: Prishtina e Re Sot 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: L.spitalit te shkolla "PAVARSIA"
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera ne lagjen e spitalit te shkolla "PAVARSIA".Banesa esht ne katin 1 dhe ka nje dhom gjumi sallon kuzhin e pa mobiluar 200euro diskutushem ,me mundsi mobilimi ME MARRVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim