Leshohet Banesa me Qera perball Shkolles Fillore I

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
- Banesa është në katin e tretë përballë shkollës fillore Ismail Qemaili (te posta e vogel)
- Banesa është me sipërfaqe 80.00 m2
- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + 1 banjo+ ballkon. Banesa ka orientim lindje në objektin banesor.- Objekit banesor është 4 katesh nga dy banesa në kate, hyrja në objekt është me kartela dhe ka siguri të lartë.
- Banesa është e super e mobiluar. Ka të instaluar edhe sistemi e rezervarëve (dmth ka 24 ore ujë)
- Qeraja mujore është 350.00 Euro
- Banesa do të jetë e lirë nga data 01.10.2015
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim