Leshohet Banesa me Qira

Jepet me qera nga: zgjidhja 04 Gsh 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shkolla Teknike
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera 250 euro për muaj , mbrapa arkivës së qytetit, apo afër shkollës Teknike.
Banesa është 75m2, posedon:
- 2 dhoma gjumi,
- sallon me kuzhinë,
- koridor,
- banjo dhe
- ballkon.

Kontakti:
045 558 533
049 313 444

email:zgjidhja.ks@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim