Leshohet Banesa me qera

Jepet me qera nga: arber 12 Maj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Selim Berisha nr.4
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 90m2, dy dhoma dhe sallon me kuzhine dhe depo, eshte shume komode per nje familje, banesa eshte e kompletuar poashtu ka nxemje qendore qe perfshihet ne kete qmim. Nga banesa keni pamje shume te mire te Prishtines, banesa eshte afer Restaurant Amadeus. Per me shume info lajmroni ne tel: 045 703 803 , 049 704 754.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim