Leshohet banes me qera mbrapa Restoran Gizzit

Jepet me qera nga: ilir jaha 21 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: B.diellit mbrapa Restoran Gizzit
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banes me qera mbrapa Restoran Gizzit ,banesa posedon 3 dhoma gjumi dhe 1 sallon kuzhin trepezari nje banjo nje shpajz dy ballkona kati 3 banesa eshte komplet e mobiluar.

Per ma shum info.
044 119 806
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim