Leshohet banesa 104m2 me qira ne Lagjen Emshir.

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 104 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 104m2 me qira ne Lagjen Emshir.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe terase.
Banesa eshte super luksoze, eshte ekstra e rregulluar dhe e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi i qirase eshte 450euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045 40 12 12 / 044 518 550.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim