Leshohet banesa 120m2 me qira ne Qender te Prishti

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 120m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe tri terasa.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar ne nje menyre perfekte.
Çmimi i qirase eshte 900euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim