Leshohet banesa 160m2 me qira mbrapa HOTEL "SIRIUS

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Tringe Smajli
Sipërfaqe: 160 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 160m2 me qira mbrapa HOTEL "SIRIUS", rr. Tringe Smajli.
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka lift ne funksion, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 550euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim