Leshohet banesa 35m2 me qera ne Ulpiane.

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 35m2 me qera ne Ulpiane.
Banesa gjindet ne katin e 3,ka nje dhome gjumi,kuzhine dhe banjo.
Qmimi eshte 200euro.
Per me shume info:
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim