Leshohet banesa 52m2 me qira ne Bregun e diellit

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit te "Standardi"
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 52m2 me qira ne Bregun e diellit, te Standarti.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 350euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim