Leshohet banesa 64m2 me qira ne Aktash

Jepet me qera nga: Omega 06 Qer 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 64m2 me qira ne Aktash afer "Fellini"-t.
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite, kuzhine, nje dhome te fjetjes, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim