Leshohet banesa 90m2 me qira mbrapa Teatrit

Jepet me qera nga: Omega 26 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kater Llullat
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 90m2 me qira mbrapa Teatrit.
Banesa eshte ne katin e peste ka lift ne funksion, ka nje dhome te dites me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, ballkon dhe ka garazhen.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 450euro ku ne kte çmim jane te perfshiera shpenzimet si: uji, mbeturinat, mirmbajtja e liftit, vetem rrymen paguan qiramarresi.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim