Leshohet banesa luksoze me qira ne Qender 550euro

Jepet me qera nga: Omega 06 Qer 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender te rest. "Pishat"
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 70m2 me qira ne qender afer restorant "Pishat".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 550 euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 044518550 / 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim