Leshohet banesa luksoze me qira ne lagjen "Arberia

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagja Arberia/ Dragodan
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa luksoze me qira ne lagjen "Arberia"/ "Dragodan", banesa eshte penthouse, ne katin e shtate, me siperfaqe prej 200m2 +100m2 terase. Banesa ka kete renditje: sallon te madh, kuzhine, tri dhoma te gjumit, 3 banjo. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile luksoze dhe e rregulluar shume bukur. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim