Leshohet banesa me qera ne Dardan#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ibro Group 28 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani-Tek Posta e Madhe
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Dardani tek Posta e Madhe.Banesa i ka te gjitha mobiljet dhe eshte mese e pershtatshme per banim.Posedon gjithashtu edhe kompjuter dhe wi-fi free.Banesa ka kete perberje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Dhome gjumi
4) Koridore
5) Banjo
6) Nxemje qendrore

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/591-948
045/609-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim