Leshohet banesa me qera ne Dardani#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Hotel Dubrovniku
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Dardani.Banesa eshte e mobilar dhe me se e pershtatshme per banim dhe ka kete perberje:

1)Sallon
2)Kuzhine
3)Dhome gjumi
4)Banjo
5)Koridor

Uje ka 24/h

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim