Leshohet banesa me qera ne Dardani#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ibro Group 13 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Darani-Bashkesia Lokale
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Dadrani.Banesa eshte ne katin e I-re.Eshte mobiluar dhe e pershtatshme per banim.Banesa ka kete perberje:

1) 2-Dhoma gjumi
2) Kuzhine
3) Banjo
4) Koridor

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim