Leshohet banesa me qera ne Pejton 350 euro

Jepet me qera nga: Privat 04 Pri 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Pejton komplet e mobiluar me renditje Salloni me kuzhine dhe trapezari, dhoma e gjumit koridor banjo dhe ballkon
Qmimi 350 eBegu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim