Leshohet banesa me qera ne Qender perball Q.regjis

Jepet me qera nga: Begu 20 Krr 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa e mobiluar me qera ne qender perball policis dhe qendres se regjistrimeve, me renditje: dhom dite me kuzhin, dy dhoma koridor banjo dhe ballkon cmimi 250 e

Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim