Leshohet banesa me qera ne Ulpian#iBRO GROP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ibro Group 28 Pri 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana. Banesa eshte mjaft e madhe dhe eshte e pershtatshme per banim.Preferohet per qifte ose familjar. Banesa ka kete permbajtje:

1) Sallon
2) Dhoma gjumi
3) Kuzhine
4) Ballkon
5) Rezervuar uji 24h

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim