Leshohet banesa me qera ne Upliane#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana.Banesa eshte super e pershtatshme per banim dhe ka kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)Dhome gjumi
3)Banjo
4)Koridor

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim