Leshohet banesa me qera ne lagjen dradania#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Dardani - te parku
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen dardania tek paraku. Banesa eshte mjafte e madhe dhe komode per banim. Eshte banes e madhe ku posedon 3 dhoma te gjumit nje kuzhine dhe nje sallon. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) (3) Dhoma te gjumit
4) Banjo
5) Terrace

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim