Leshohet banesa me qera tek Qafa#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ibro-group 28 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: rr. UCK B1 NR 28 - QAFA
Sipërfaqe: 34 m2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet tek qafa dhe eshte ne katin e VII. Posedon 2 ashensore aktiv. Eshte e pershtatshme per qifte ose 2 persona. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Banjo

Te interesuarit mund te kontaktojne ne keta numra:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim