Leshohet banesa me qera tek Santea-Dardani#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera tek Santea-Dardani(prapa Albi-t).Banesa eshte e perkryer per banim dhe i ka te gjitha mobilet.Banesa e ka kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)2-Dhoma gjumi
3)Banjo
4)Koridor

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim