Leshohet banesa me qira afer "Sllovenia Sport"

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira afer "Sllovenia Sport", te "Albi market", banesa eshte ne katin e pare, mbi lokale, ka 60m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo. Cmimi eshte 250 euro plus shpenzimet, Banesa leshohet vetem per ndonje cift ose familjare. Per me shume info na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim