Leshohet banesa me qira ne "Arberi" te "Tregtia"

Jepet me qera nga: Omega 06 Qer 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberia, ndertesat e "Tregtise"
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne "Arberi" te "Tregtia", banesa eshte ne katin e trete, me siperfaqe prej 68m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar bukur, me mobile te reja. Cmimi eshte 350 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim