Leshohet banesa me qira ne "Dardani" te Ora

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani te Ora
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne "Dardani" te Ora, banesa eshte ne katin e gjashte, me lift, me siperfaqe prej 60m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire, e gatshme per banim. Cmimi eshte 230 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim